Temizlik Elemanı

İK ve Personel Desteği

Hijyen bir yaşam alanı olan her yer için oldukça önemlidir. Ofis, ev ya da herhangi bir yerde temizliğin kendini göstermesi, ortamda sağlıklı bir durum sunması gerekmektedir. Temizlik elemanı da bu kapsamda tüm bu süreçten sorumlu kişilerdir.

Bir ortamın temizliğinin doğru bir şekilde yapılması, havalandırılması, kullanılan malzemelere dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu nedenle temizlik elemanı her zaman doğru yerden ve profesyonel kişilerden seçilmelidir. Profesyonel bir temizlik elemanı hangi bölgede hangi işi yapacağını, hangi eşyaya nasıl davranacağını iyi bir şekilde bilir ve buna göre bir temizlik sunar.

Temizlik elemanı için belirli görevler bulunmaktadır. Bu görevler günlük ve haftalık olarak değişmektedir. Günlük görevler oldukça temel şeylere dayansa da aslında her daim yapılması gereken ve üstün detaycılık isteyen işlerdir. Günlük işlere genel olarak bakıldığında toz alma, süpürme ve silme işlemleri yapılmaktadır. Toz alınırken kullanılan malzemeler her zaman temiz olması gerekmektedir. Uzun süredir kullanılan bir bez ile temizlik elemanı tarafından toz alınması profesyonel ve hijyenik bir durum değildir. Ekibimiz bu konuda her zaman oldukça titiz davranarak çalışmalarını sürdürmektedir. Yaşam alanlarının gerektirdiği sağlık koşullarının bilincinde olan çalışanlarımız, kullanılan bez gibi ürünlerde titizlik ve hijyeni her zaman ön planda tutar.

Haftalık temizleme işlemlerinde temizlik elemanı, cam silme gibi işleri yapmaktadır. Aynı zamanda haftalık temizlemelerde ofis, ev gibi alanların daha detaylı temizliği gerekir. Cam silme işlemlerinde özel ürünler kullanmakta olan temizlik elemanı, kullandığı ürünlerde herhangi bir şekilde sağlığa zararlı ürün kullanımı yapmamaktadır. Bu sayede ortamda alerji gibi ya da sağlığı olumsuz etkileyecek ögeler gibi durumlar yer almaz. Haftalık temizleme işlemleri sırasında bazı durumlarda ilaçlama işlemleri de yapılmaktadır. Bu işlemler uzman temizlik elemanı tarafından iş yerlerinde iş saati sonunda, evde ise kimsenin olmadığı durumlarda yapılmaktadır. Bu sayede kullanılan ilaçtan herhangi bir kişi dahi etkilenmeden çalışma sürdürülmüş olur.

Doğal ürün kullanımı ve kalite oldukça önemlidir. Temizlik elemanı kapsamında bünyemizde çalışan tüm profesyonel elemanlarımız daha az kimyasalla daha etkili bir temizlik hizmeti sunar. Kendi sağlıklarını korudukları gibi ortamdaki hijyen ve sağlığı da korumayı bu sayede başarmaktadırlar. Aynı zamanda uzman temizlik elemanı, bir ev ya da ofis içerisinde özel bir malzeme bulunması halinde ona uygun bir temizlik yapmaktadır. Örneğin bir ev içerisinde eski ve ahşap bir ürün kimyasallara ya da suya karşı hassas bir yapı da ise ona uygun bir temizleme ürünü kullanılır. Bu sayede ürüne herhangi bir zarar vermeden temizlik hizmeti sağlanır.

Evlerinize, ofislerinize ve yaşam alanı olan her yere üstün kalite anlayışı ile temizlik getiriyoruz. İhtiyacınız olduğu her an sizler için uzman temizlik elemanı ekibimiz hazır bir halde beklemektedir.

Temizlik Elemanı Hizmeti Almak İstiyorum.

Aradığınız özelliklerde personel seçiminizde ikili mülakatlardan önce videolu mülakat sunumlarımızla size ihtiyacınız olan personeli daha hızlı seçme imkanı sağlıyoruz.

Bu alanda iş arıyorum.

Tüm Hizmetler