Koltuk, Halı ve Yatak Temizliği

Ev ve Ofis Temizlik

Bir evi gösteren temizliktir sözünü benimseyerek vermiş olduğumuz temizlik hizmetlerinde, bir evi en iyi şekilde sizlere bırakmaktayız. Koltuk, halı ve yatak temizliği kapsamında da ayrı bir alan barındırarak, sizlere yeni bir temizlik hizmetinin kapılarını aralıyoruz.

Hizmetlerimiz kapsamında sunduğumuz tüm işler de kalitenin öncülüğünü yapmak üzere çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Koltuk, halı ve yatak temizliği konusunda her birinin farklı bir şekilde ele alınması gerekmektedir. Kumaş yapıları, dokuları gibi birçok konu kapsamında detaylı bir incelemenin ardından temizlik hizmetimizi gerçekleştiriyoruz.

Koltuk Temizliği

Koltuk temizliği işlemlerinde ilk olarak koltuğun yapısını, malzemesini ve kullanılan ürünleri tanımak oldukça önemlidir. Deri bir koltuk için kullanılan malzeme ve bez yapısı kumaş yapısına sahip olan bir koltuk için kullanılmamalıdır. Koltuk temizliği konusunda kimyasal madde kullanımı da doğru bir işlem değildir. Bu nedenle ilk olarak koltuğunuzun yapısını iyi bir şekilde çözer ve ona uygun olarak malzeme kullanımı yapılır. Şirket politikası gereği her zaman en iyi hizmeti vermek bizlerin önceciliğidir. Koltuk temizliğinde kullanılan bezler her koltuk için özel olarak alınmaktadır. Cihazlar ise koltuk temizliğine başlamadan önce herhangi bir olumsuz durum olmaması adına önceden temizlenmektedir. Bu sayede herhangi bir toz, bakteri gibi ürünün koltuğunuz üzerinde barınmasına izin verilmez. Koltuk temizliği içerisinde zorlu lekeleri çıkartmak haricinde herhangi bir şekilde kimyasal kullanımı söz konusu değildir. Kullanılan kimyasal ürünler de kumaşa zarar vermeyecek ürünlerdir.

Halı Temizliği

Temizlik kapsamında birçok halı temizleyicisi bulunmaktadır. Ancak her temizleme işlemi doğru yapılmamakta ve kullanılan malzemeler doğru olmamaktadır. Halı temizliği kapsamında genel olarak yapılan hatalar halılara zarar verir ve dokularını bozar. Sunmuş olduğumuz halı temizliği işlemlerinde, halının dokusuna göre özel ürünler kullanmaktayız. Ürünlerimiz en az şekilde kimyasal içerecek şekildedir. Halı temizliği dikkat isteyen bir iştir. Halı içerisinde birikmiş kirler ve zamanla oluşan bakteriler evin içerisine dağılarak, yaşamı zorlaştıran bir ortam oluşturabilir. Bunun önüne geçmek için halı temizliği konusunda en ince ayrıntı noktasına kadar temizleme hizmeti vermekteyiz.

Yatak Temizliği

Güne zinde ve sağlıklı başlamak için yatak temizliği oldukça önemlidir. Uzun süreli kullanılan yataklarda leke oluşumu ya da mayt, bakteri oluşumu gibi durumlar sağlığınızı derinden tehdit eder. Yatak temizliği konusunda kimyasal ilk çözüm değildir. Bu nedenle sizlere kaliteli ve kimyasal ürünün en az olduğu bir temizlik hizmeti sunmaktayız. Yatak temizliği sayesinde hastalıklardan ve güne yorgun başlamaktan kurtulabilir ve sağlıklı bir yaşama geri dönebilirsiniz. Koltuk, halı ve yatak temizliği kapsamında tüm işlerimiz için garanti sunmaktayız. Ürünlerinizin dokusu, yapısı ya da kumaşı bozulmadan eskisinden daha iyi bir şekilde sizlere teslim edilmektedir. Sunduğumuz hizmetler doğrultusunda sizlere temizlik ile gelen sağlığı sunuyoruz.

Koltuk, Halı ve Yatak Temizliği Hizmeti Almak İstiyorum.

Aradığınız özelliklerde personel seçiminizde ikili mülakatlardan önce videolu mülakat sunumlarımızla size ihtiyacınız olan personeli daha hızlı seçme imkanı sağlıyoruz.

Bu alanda iş arıyorum.

Tüm Hizmetler