İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat ve Tadilat

İnşaat işlemleri bittikten sonra daire içerisinde ve camlarda inşaat kalıntıları bulunmaktadır. Bunların temizlenmesi oldukça zorlu bir iş olmasının yanı sıra her bölgeye özel bir temizleme yapılması gerekmektedir.

İnşaat sonrası temizlik için sunduğumuz hizmette tüm alanlara özel olarak bir temizlik hizmeti sunulur. Dairenin, yapının ya da bir villanın içerisinde yer alan malzemelerin dokusunu bozmamak ilk önceliktir. Bu nedenle tüm ekibimiz ile yapı hakkında bilgi aldıktan sonra temizlik aşaması için gerekli olan tüm ürünlerin ayarlaması yapılmaktadır.

İnşaat sonrası temizlik zorlu olsa da profesyonel ekibimiz sayesinde bu işlemler oldukça kolay ve hızlı bir şekilde bitmektedir. Evin büyüklüğüne göre artan çalışan sayımız ile her eve özel bir temizlik sunulur. Profesyonel temizlik ekibimiz inşaat sonrası temizlik için hizmet verdiği sırada kimyasal kullanımı en aza indirerek temizleme yapmaktadır. Bu sayede yapıda kullanılan malzemeler zarar görmez ve temizlik sonrasında ortamda ağır bir koku oluşmaz. İnşaat sonrası kalıntılarda zorlu bir kalıntı ya da kir bulunması halinde belirli kimyasallar kullanılmaktadır. Ancak bu kimyasallar herhangi bir şekilde zarar vermemektedir.

Temizlik işlemlerinde cam temizliği oldukça zordur. Özellikle inşaat sonrası temizlik hizmetlerinde cam temizleme için özel ürünler kullanılması gerekmektedir. Bünyemizde yer alan uzman cam temizleme personellerimizle verdiğimiz bu hizmette cam da herhangi bir kalıntı kalmayacak şekilde temizleme yapılır. Aynı şekilde cam temizleme işlemlerinde cama çizik gibi herhangi bir zarar verilmez.

İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır?

Temizliğin her türlüsünde ekiplerimiz ilk olarak özel kıyafet giyerler. İnşaat sonrası temizlik hizmetlerinde de kendi güvenliklerini sağlamak amacıyla eldiven ve maske kullanmaktadırlar. Ev içerisinde kalabalık bir ekip yer alıyorsa, her kişi bir odayı almaktadır. Bu odalarda ilk olarak yerlerin temizlik işlemleri yapılır. Günümüzde kullanılan parkelerin şişme gibi durumlarına karşılık olarak özel temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Kullanılan ürünler herhangi bir zarar vermediği gibi parkeleri en iyi şekilde temizleyecektir. Zemin temizleme de üstün körü değil her zaman en ince ayrıntısına kadar bir temizlik hizmeti sunulmaktadır.

İnşaat sonrası temizlik işlemlerinde pencere boşlukları makine ile süpürülerek ortalığa herhangi bir toz düşmemesi sağlanır. Ardından duvarlar özel bir temizleme ürünü ile silinir. Eğer duvarlar toz tutmayan yapı da ise hafif bir su ile temizlenmesi daha doğru olacaktır. İnşaat sonrası temizlikte kullanılan tüm bezler toz tutmayan mikro fiber bezlerdir. Bu sayede ortamda herhangi bir toza geçit verilmemektedir.Temizlik hizmeti dâhilinde bir odada bulunan tüm alanlar ilk olarak süpürülmekte ardından silinmektedir. Bu hem inşaat sonrası kirliliğin kabasını almak için yapılmakta hem de ortamda toz kalmamasını sağlamak için yapılmaktadır. İnşaat sonrası temizlik ile uğraşmayın, bu alanda profesyonel ekibimiz sizler için en iyi şekilde bir ev sunacaktır.

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti Almak İstiyorum.

Aradığınız özelliklerde personel seçiminizde ikili mülakatlardan önce videolu mülakat sunumlarımızla size ihtiyacınız olan personeli daha hızlı seçme imkanı sağlıyoruz.

Bu alanda iş arıyorum.

Tüm Hizmetler