Ev ve İşyerlerine Yardımcı

İK ve Personel Desteği

Çalışan kişiler her işe koşturmaktan oldukça yorulmaktadır. Bir evin düzenini sağlamak, yemek yapmak ve iş hayatını düşünmek gibi bir üçgen içerisinde sıkışıp kalınan bir hayatta her zaman yardımcıya ihtiyaç duyulur.

Ofis gibi alanlarda da şirket düzeninin sağlanması, şirket içerisinde isteklerin yerine getirilmesi gibi işlemlerde bir yardımcı gerekmektedir. Bu nedenle sizlere ev ve iş yerlerine yardımcı eleman hizmeti sunmaktayız. İsteklerinize göre sizlere uzman ekibimiz içerisinden bir yardımcı eleman belirlemekte ve sizlere hizmet vermekteyiz. Yardımcı elemanlarımız işinde en iyisi olmak için etkili bir deneyim sürecine ve gerekli eğitimlere sahip kişilerden oluşmaktadır.

Ev ortamında temizlik, bulaşık, yemek ve çocuk bakımı gibi birçok durum söz konusudur. Ev ve iş yerlerine sunduğumuz yardımcı eleman hizmeti ile yükünüzü hafifletiyor ve sizlere üstün bir hizmet sunuyoruz. Yardımcı eleman işe başlamadan önce ev hakkında bilgi verilmesi halinde ilk olarak evde çalışma düzeni belirlenir. Eğer evde çocuk var ise bakımı için çocuk bakıcısı tarafından yardım alınması gerekmektedir. Yardımcı eleman ev ile ilgileneceği için çocuk bakımı ekstra bir hizmet dâhilinde olacaktır. Ancak ev içerisinde çocuk olduğu belirtilmesi halinde ev ve iş yerlerine yardımcı hizmetimizde kullanılacak olan ürünler tamamen çocukların hassas cildine uygun ürünler olacaktır.

Ev planlaması yapılması yardımcı eleman tarafından yapılacak ilk iştir. Ev içerisinde temizlik ve eşyaların düzeni belirlenmeli ardından eşyaların özelliklerine göre temizlik ürünleri seçilmelidir. Sizler iş hayatınızın zorlu zamanlarına odaklanırken evinize döndüğünüzde sizleri konforlu ve temiz bir ev bekleyecektir.

Ev ve iş yerlerine yardımcı eleman hizmeti kapsamında iş yerlerinde farklı bir sistem yürümektedir. Bir iş yerinde genel olarak toz alma, süpürme gibi işlerden sorumlu bir temizlik ekibi bulunmaması halinde yardımcı eleman sorumlu olduğu kat dâhilinde işlemleri yapmaktadır. Aynı zamanda ofis içerisindeki temiz ve hijyenik ortamı sağlamaktan sorumludur. Ev ve iş yerlerine yardımcı elemanlar da iş yerleri için temizlik çizelgeleri oluşturulmalı ve ona göre çalışmalar daha disiplinli yürütülmelidir. Yardımcı elemanlarımız ofis ortamını iyi bir şekilde tanıdıktan sonra şirket içerisindeki toplantı gibi durumlardaki isteklere de etkili bir şekilde hizmet verecektir.

Ev ve iş yerlerine yardımcı eleman hizmetimiz kapsamında yer alan tüm elemanlarımız daha önce bu alanda çalışmalar yapmış deneyimli kişilerdir. Temizlik konusunda ve diğer hizmetler konusunda kendi başarısını her zaman gösteren elemanlarımız alanlarında uzman kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede ev ve iş yerlerine yardımcı eleman hizmetinde herhangi bir aksaklık olmadan kaliteli bir hizmet sunulur. Firma olarak sunduğumuz hizmetlerde her zaman kalite ve titizliği ön planda tutmaktayız. Sizlere yardımcı olmak ve işlerinizi istediğiniz düzende sürdürmeniz için verdiğimiz tüm hizmetler de etkili çalışmalar yapmak için daima çalışmaktayız.

Ev ve İşyerlerine Yardımcı Hizmeti Almak İstiyorum.

Aradığınız özelliklerde personel seçiminizde ikili mülakatlardan önce videolu mülakat sunumlarımızla size ihtiyacınız olan personeli daha hızlı seçme imkanı sağlıyoruz.

Bu alanda iş arıyorum.

Tüm Hizmetler