Ev Temizliği

Ev ve Ofis Temizlik

Yaşam sürdürülen her alanın toplu, düzenli ve temiz olması oldukça önemlidir. Ev temizliği de bu kapsamda büyük önem taşır.

Ev içerisinde yer alan küçük bir çocuğun farklı tozlara ya da kirlere maruz kalması, evin dağınıklığının toplanamaması ya da ev içerisinde zaman bulamama nedeniyle yapılamayan büyük temizlikler, ev için olumsuz bir ortam yaratır. Bu aynı zamanda evin içerisinde yaşayan kişilerin sağlığını da büyük bir şekilde etkiler. Ev temizliğinin ilk önceliği sizlerin sağlığını korumak ve evde bir hijyen sağlamaktadır. Bu nedenle ev temizliğine ekstra önem verilmektedir.

Ev temizliği için seçilen malzemeler oldukça önemlidir. Evde yer alan eşyaların zarar görmemesi için o malzemelere yönelik ürünler tercih edilir. Aynı zamanda evi çerisinde yaşayan kişilerden herhangi bir malzemeye karşı alerjisi var ise o malzeme kesinlikle eve getirilmez. Ev temizliği büyük bir prensip ve kalite merkezinde yapılması gereken bir hizmettir. Bu kapsamda uzman ekibimiz ve çalışanlarımız ile sizlere hijyenik bir ortam sunarken aynı zamanda sizlerin sağlığını da düşünmekteyiz. Ev temizliği farklı periyotlarda yapılabilir. Bunun için günlük olarak ya da haftalık olarak bir temizleme hizmeti alınabilir. Haftalık temizlikler de büyük temizlik gereklidir. Günlük temizlik hizmetlerinde ise ortamın toplanması, toz alınması ve günlük temizlik hizmetlerinin yerine getirilmesi gibi işlemler yapılmaktadır.

Uzman kişiler tarafından yapılan ev temizliğinde herhangi bir eşyaya zarar vermeden temizlik hizmeti sürdürülmektedir. Ev temizliği hizmetimizde ilk olarak en az kullanılan odaların temizliğinden başlanmaktadır. Çünkü bu odalar az kullanılması sebebiyle içerisinde fazlaca toz barındırmaktadır. Aynı zamanda bu odalar içerisinde hatalığa yol açabilecek bakteriler de yer alabilir. Bu nedenle en az kullanılan odalar temizlendikten sonra evin diğer bölümlerine geçilir. Evde bir fark yaratmak için yapmış olduğumuz ev temizliği hizmetinde sizlerin sağlığı bizler için ilk önceliktir. Bu nedenle ev planına göre sizlere bir temizlik haritası çıkartıyor ve ona göre temizliğimizi sürdürüyoruz.

Profesyonel ev temizliği hizmetleri birçok hizmeti kapsar. Tüm hizmetler de dip köşe mantığına uyan bir temizlik hizmeti sağlanır. Mutfak, banyo, salon, yatak odası gibi tüm alanlarda herhangi bir köşe eksik bırakılmadan temizlik hizmeti verilir. Cam silinmesi gibi temizlik hizmetleri de genel olarak haftalık temizlik hizmetlerinde verilir. Ancak cam silme hizmeti eve ilk gelindiğinde yapılan temizlikte yapılır ve ardından bir sonraki hafta tekrar temizlenir.

Temizlik bizler için önemli bir işlemdir. Evinizin temizliği sizlerin dışarıya karşı olan aynanızdır. Bu nedenle tüm hizmetlerimizde ekstra özen sağlıyoruz. Profesyonel ekibimizle sunduğumuz ev temizliği hizmetlerimizde sizlerin beğenisini kazanmak ve evinizde bakterilerin yer almamasını sağlamak adına tüm çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Kullandığımız tüm ürünlerde sağlığı tehdit edecek ya da ev de yer alan kişilerin alerjilerini tetikleyecek herhangi bir ürün kullanımı yapmıyoruz.

Ev Temizliği Hizmeti Almak İstiyorum.

Aradığınız özelliklerde personel seçiminizde ikili mülakatlardan önce videolu mülakat sunumlarımızla size ihtiyacınız olan personeli daha hızlı seçme imkanı sağlıyoruz.

Bu alanda iş arıyorum.

Tüm Hizmetler